UBYTOVANIE

Virtuálna prehliadka ⟳

 
Hotel Končistá**** ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 50 lôžok. Tento kapacitou malý a pritom veľkoryso riešený hotel ponúka svojim hosťom veľmi príjemnú a komornú atmosféru. Interiéru hotela dominuje záplava slnečných lúčov prúdiaca cez impozantný svetlík a veľa zelene v celom interiéri hotela dotvára pocit otvoreného priestoru, ľahkosti a harmónie s prírodou. Dokonale zvýrazňuje skutočnosť, že príroda je tu a všade okolo Vás.

20 priestranných dvojlôžkových izieb je vybavených všetkým potrebným pre komfortný pobyt a váš dokonalý oddych. Satelitná TV, prístup na internet a telefón zabezpečia Váš kontakt s dianím doma a vo svete. Moderný nábytok, pohodlné postele, mini bar, bezpečnostná schránka, župany a fén sú samozrejmosťou.

Pre klientov so zníženou mobilitou máme pripravené 2 priestranné izby,ktoré svojim riešením zvyšujú pocit komfortu. Bezbariérový vstup do hotela a interiér hotela je samozrejmosťou. 2 dvojizbové apartmány s výhľadom na Vysoké Tatry potešia našich hostí nielen svojim komfortom, ale aj neopakovateľnou panorámou za oknom.

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA ŠTANDARD

Dvojlôžková izba ŠTANDARD  je vybavená satelitnou TV, telefónom, internetovým pripojením, mini-barom, bezpečnostnou schránkou. Vybavenie  kúpeľne zahŕňa WC, sprchovací kút, sušič na vlasy.

APARTMÁN KONČISTÁ

Apartmán KONČISTÁ pozostáva z dvoch samostatných miestností. V obývačka je rozkladací rohový gauč, ktorý slúži ako prístelka pre jedno dieťa, satelitná TV, kuchynský kút a jedálenský stôl. V spálni je manželské lôžko, stolík s kreslami, komoda, satelitná TV. K dispozícii je telefón, internetové pripojenie, mini-bar, bezpečnostná schránka. Apartmán má samostatnú kúpeľňu s vaňou, uterák, osušku, sušič na vlasy , a samostatné WC.

APARTMÁN FAMILY

Apartmán FAMILY pozostáva z dvoch samostatných miestností. Obývačka je vybavená rozkladacím rohovým gaučom, satelitné TV, a dvoma samostatnými posteľami pre deti. V spálni je manželské lôžko, stolík s kreslami, komoda, satelitné TV. K dispozícii je telefón, internetové pripojenie, mini-bar, bezpečnostná schránka. Apartmán má samostatnú kúpeľňu s vaňou, uterák, osušku, sušič na vlasy a samostatné WC.