Gastronómia z čestvých surovín

Reštaurácia hotela prekvapí svojou impozantnosťou každého hosťa. Panoráma štítov Vysokých Tatier zaliata lúčmi slnka, dotvára jedinečnosť gastronomického zážitku.

Pestré raňajky podávame v čase: 07:30 – 09:30 hod.
Chutný obed z ponuky jedálneho lístka si môžete vychutnať v čase: 12:00 – 15:00 hod.
Reštaurácia ponúka bohaté večere formou štvorchodového menu v čase: 18:00 – 19:30 hod.

Kvalitné červené a biele vínazo slovenských viníc

Kvalitné červené a biele vína zo slovenských viníc, originálne bylinkové a ovocné alkoholické nápoje a likéry sú príjemným doplnkom k jedlám pripravovaným v našej kuchyni. Rodinné oslavy , firemné podujatia, stretnutia priateľov – sa v našom hoteli menia na nezabudnuteľný zážitok.

V priebehu dňa si môžete oddýchnuť v našej kaviarni s veľkou otvorenou terasou pri šálke aromatickej kávy alebo čaju z horských byliniek. Ponúkame Vám možnosť vychutnať si špeciality slovenských výrobcov – Demänovku alebo TatraTea, ktoré Vás príjemne zohrejú a vzpružia. Otvorená terasa kaviarne Vás naladí na pokojné besedy s priateľmi a známymi a poskytne pohľad na štíty Vysokých Tatier, ktoré sa vynárajú priamo pred Vami. V kaviarni máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

OCHUTNÁVKA VÍNA  s odborným výkladom

V prípade záujmu a záväznej objednávky zorganizujeme ochutnávku vína spojenú s odborným výkladom , ktorej obsah a rozsah prispôsobíme Vašim požiadavkám. Komentované ochutnávky kvalitných vín sú príjemným spoločenským stretnutím pre milovníkov vína, vinné kluby, pre Vašu firmu, pre Vašich obchodných partnerov.

Riadenú ochutnávku zabezpečuje renomovaný somelier, enológ alebo producent degustovaného vína. Ochutnávka vína môže byť spojená s gastronomickými službami. V prípade záujmu je možný komentár v angličtine, nemčine, francúzštine alebo španielčine.

Reštaurácia hotela  s panorámou Vysokých Tatier

Reštaurácia hotela prekvapí svojou impozantnosťou každého hosťa. Panoráma štítov Vysokých Tatier zaliata lúčmi slnka, dotvára jedinečnosť gastronomického zážitku.

Raňajky podávame formou bohatého bufetu v čase: 07:30 – 09:30 hod. Chutný obed z ponuky jedálneho lístka si môžete vychutnať v čase: 12:00 – 15:00 hod. Reštaurácia ponúka bohaté bufetové večere v čase: 18:00 – 19:30 hod.

Ubytovanie

Wellness

Gastronómia

Adventure

golf