SVADBY

SVADBY

Hotel Končistá**** je nádherným miestom pre Vašu rozprávkovú svadbu. Priestranná sála reštaurácie s veľmi dobrou akustikou v kombinácií s chutným jedlom a otvoreným tanečným parketom bez stĺpov vyčaruje úsmev na tvárach až 100 hosťom. Kulisu rozprávky dotvorí jedinečná panoráma Vysokých Tatier.  Kontaktujte nás a my sa postaráme, aby ste si bez starostí mohli vychutnať každý okamih Vášho veľkého dňa.

RODINNÉ POSEDENIA

RODINNÉ POSEDENIA

Plánujete oslavu narodenín, chcete zorganizovať rodinné stretnutie k životným výročiam, spoločne osláviť krstiny? Nech je dôvod Vašich stretnutí akýkoľvek, pripravíme pre Vás všetko podľa Vašich predstáv tak, aby ste sa vy mohli venovať už len tým najdôležitejším veciam - rodine a priateľom.

AKTIVITY V OKOLÍ

AKTIVITY V OKOLÍ

Región Slovenska v ktorom sa hotel nachádza ponúka návštevníkom množstvo mimoriadnych zážitkov. Každý vysoko ohodnotí očarujúcu krásu prírody národných parkov a chránených krajinných oblastí. (Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský Raj)

Výborné podmienky pre zimnú a letnú dovolenku uspokoja milovníkov lyžovania, turistiky, cykloturistiky, jazdy na koni. Významné historické mestá s množstvom gotických pamiatok, stredoveké hrady a zámky, poskytujú návštevníkom možnosť nahliadnuť do histórie. Krásy podzemia sa ukrývajú v unikátnych jaskyniach.

Ubytovanie

Wellness

Gastronómia

Adventure

golf